Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Middle
nl: Midden

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: You are here
nl: U bent hier

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Fluid
nl: Vloeiend

en: Submitted by !username on !datetime.
nl: Door !username  op !datetime.

en: published by !username on !datetime
nl: Gepubliceerd door !username op !datetime
