Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Help
nn: Hjelp

en: Left sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: Submitted by !username on !datetime.
nn: Skrive av !username,  !datetime.

en: published by !username on !datetime
nn: publisera av !username på !datetime
