Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Center
oc: Centre

en: Help
oc: Ajuda

en: Top
oc: Naut

en: Menu
oc: Menú

en: Bottom
oc: Bas

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Middle
oc: Mitan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Fluid
oc: Fluide

en: published by !username on !datetime
oc: publicat per !username lo !datetime
