Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Center
pl: Środek

en: Help
pl: Pomoc

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Middle
pl: Środek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Fluid
pl: Płynna

en: Submitted by !username on !datetime.
pl: Wysłano !datetime przez !username

en: published by !username on !datetime
pl: Dodane przez !username dnia !datetime

en: Add meta tags to support responsive design on mobile devices.
pl: Dodaj Meta tagi dla obsługi motywu responsive na urządzeń mobilnych

en: 12 column
pl: 12 kolumn

en: 16 column
pl: 16 kolumn
