Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Center
ps: منځ

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
