Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Center
ro: Centru

en: Help
ro: Ajutor

en: Top
ro: Sus

en: Menu
ro: Meniu

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Submitted by !username on !datetime.
ro: Trimis de !username la !datetime.
