Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Help
sl: Pomoč

en: Top
sl: Na vrhu

en: Menu
sl: Meni

en: Bottom
sl: Spodaj

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj
