Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Center
tr: Merkez

en: Help
tr: Yardım

en: Top
tr: En üst

en: Menu
tr: Menü

en: Bottom
tr: Alt

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Middle
tr: Orta

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Submitted by !username on !datetime.
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi.

en: published by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde yayınlandı
