Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Submitted by !username on !datetime.
ug: !username  يوللىعۇچى  !datetime

en: published by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime
