Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Center
uk: По центру

en: Help
uk: Довідка

en: Top
uk: Зверху

en: Menu
uk: Меню

en: Bottom
uk: Знизу

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Middle
uk: Середина

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Fluid
uk: Нефіксоване

en: Submitted by !username on !datetime.
uk: Опубліковано !username !datetime

en: published by !username on !datetime
uk: опубліковано !username, !datetime

en: Branding
uk: Брендування
