Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Center
vi: Giữa

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Middle
vi: Giữa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: published by !username on !datetime
vi: đăng bởi !username vào !datetime

en: Branding
vi: Thương hiệu
