Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Center
az: Mərkəz

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Bottom
az: Aşağı

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin
