Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Top
bo: འགོ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Left sidebar
bo: གཡོན་གྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Right sidebar
bo: གཡས་ཀྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Left
bo: གཡོན

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Fluid
bo: གཡོ་འགུལ་ཅན་གྱི་བཀོད་པ།
