Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Center
es: Centrado

en: Help
es: Ayuda

en: Top
es: Superior

en: Menu
es: Menú

en: Bottom
es: Inferior

en: Left sidebar
es: Barra lateral izquierda

en: Right sidebar
es: Barra lateral derecha

en: Middle
es: Enmedio

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: You are here
es: Usted está aquí

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: Fluid
es: Fluido

en: Submitted by !username on !datetime.
es: Enviado por !username el !datetime.

en: published by !username on !datetime
es: publicado por !username el !datetime

en: Branding
es: Nombramiento

en: Add meta tags to support responsive design on mobile devices.
es: Añadir meta etiquetas para posibilitar el diseño adaptativo en dispositivo móviles.
