Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Center
eu: Erdian

en: Help
eu: Laguntza

en: Top
eu: Goian

en: Menu
eu: Menua

en: Bottom
eu: Behean

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Middle
eu: Erdian

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: You are here
eu: Hemen zaude
