Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Center
he: מרכז

en: Help
he: עזרה

en: Top
he: עליון

en: Menu
he: תפריט

en: Bottom
he: למטה

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Middle
he: אמצע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Submitted by !username on !datetime.
he: על ידי !username ב!datetime.

en: published by !username on !datetime
he: פורסם ע"י !username, !datetime

en: Branding
he: מיתוג
