Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Center
hi: मध्य

en: Help
hi: मदद

en: Top
hi: ऊपर

en: Menu
hi: सूची

en: Bottom
hi: तल

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: published by !username on !datetime
hi: !username द्वारा प्रकाशित  !datetime पर
