Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Top
hy: Վերև

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left sidebar
hy: Ձախ կողմնային վահանակ

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ

en: Left
hy: Ձախ
