Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Center
lt: Centras

en: Help
lt: Pagalba

en: Top
lt: Viršus

en: Menu
lt: Meniu

en: Bottom
lt: Apačia

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Submitted by !username on !datetime.
lt: Pateiktas vartotojo !username !datetime.

en: published by !username on !datetime
lt: paskelbė !username - !datetime
