Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Center
lv: Centrēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Top
lv: Augša

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Bottom
lv: Apakša

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: published by !username on !datetime
lv: publicēja !username, !datetime
