Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Help
ml: സഹായം

en: Menu
ml: മെനു

en: Left sidebar
ml: ഇടത്തെ വശപ്പട്ട

en: Right sidebar
ml: വലത്തെ വശപ്പട്ട
