Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Center
my: ဗဟို

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Menu
my: မီနူး

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: published by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးသားခဲ့ပါသည်။
