Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Center
no: Midtstilt

en: Help
no: Hjelp

en: Top
no: Til toppen

en: Menu
no: Meny

en: Bottom
no: Bunnen

en: Left sidebar
no: Venstre sidestolpe

en: Right sidebar
no: Høyre sidestolpe

en: Left
no: Venstre

en: Right
no: Høyre

en: You are here
no: Du er her

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: Submitted by !username on !datetime.
no: Sendt inn av !username !datetime.

en: published by !username on !datetime
no: skrevet av !username !datetime

en: Add meta tags to support responsive design on mobile devices.
no: Legg til meta-tagger for å støtte responsiv utforming på mobile enheter.
