Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Center
pt: Central

en: Help
pt: Ajuda

en: Top
pt: Superior

en: Bottom
pt: Inferior

en: Left sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
pt: Barra lateral direita

en: Middle
pt: Meio

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: You are here
pt: Você está aqui

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Fluid
pt: Fluído

en: Submitted by !username on !datetime.
pt: Enviado por !username em !datetime.

en: published by !username on !datetime
pt: publicado por !username em !datetime

en: Branding
pt: Marca
