Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Center
pt: Centrar

en: Help
pt: Ajuda

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Left sidebar
pt: Barra esquerda

en: Right sidebar
pt: Barra direita

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal
