Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Center
ru: Центр

en: Help
ru: Справка

en: Top
ru: Вверху

en: Menu
ru: Меню

en: Bottom
ru: Снизу

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Middle
ru: По центру

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Submitted by !username on !datetime.
ru: Отправлено !username в !datetime.

en: published by !username on !datetime
ru: опубликовано !username в !datetime

en: Branding
ru: Наименование
