Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Center
sk: Na stred

en: Help
sk: Pomoc

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Middle
sk: Stredný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Submitted by !username on !datetime.
sk: Od používateľa !username dňa !datetime.

en: published by !username on !datetime
sk: zverejnené používateľom !username dňa !datetime
