Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Center
sv: Centrerad

en: Help
sv: Hjälp

en: Top
sv: Överst

en: Menu
sv: Meny

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: You are here
sv: Du är här

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Fluid
sv: Flytande

en: Submitted by !username on !datetime.
sv: Inlagt av !username !datetime.

en: published by !username on !datetime
sv: publicerad av !username den !datetime
