Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Menu
th: เมนู

en: Left sidebar
th: แถบเมนูด้านซ้าย

en: Right sidebar
th: แถบเมนูด้านขวา

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก
