Template Selector (7.x-1.1-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Field
ar: الحقل

en: Full
ar: كامل

en: Add field
ar: أضف خانة
