Template Selector (7.x-1.1-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Field
ast: Campu
