Template Selector (7.x-1.1-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན
