Template Selector (7.x-1.1-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Field
el: Πεδίο

en: Full
el: Πλήρες

en: Add field
el: Προσθήκη πεδίου
