Template Selector (7.x-1.1-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Field
eu: Eremua

en: Full
eu: Osoa

en: Add field
eu: Gehitu eremua
