Template Selector (7.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Field
fi: Kenttä

en: Full
fi: Kokonainen

en: Add field
fi: Lisää kenttä

en: @bundle - @entity entity
fi: @bundle - @entity entiteetti
