Template Selector (7.x-1.1-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Field
hu: Mező

en: Full
hu: Teljes

en: Add field
hu: Mező hozzáadása
