Template Selector (7.x-1.1-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Field
km: វាល

en: Add field
km: បន្ថែម​វាល
