Template Selector (7.x-1.1-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ
