Template Selector (7.x-1.1-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Field
nn: Felt
