Template Selector (7.x-1.1-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Field
os: Быдыр
