Template Selector (7.x-1.1-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Field
sk: Pole

en: Full
sk: Plný

en: Add field
sk: Pridať pole
