Template Selector (7.x-1.1-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Field
sv: Fält

en: Full
sv: Fullständig

en: Add field
sv: Lägg till fält

en: @bundle - @entity entity
sv: @bundle - objekt @entity
