Template Selector (7.x-1.1-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Field
ta: புலம்

en: Full
ta: முழு

en: Add field
ta: புலம் சேர்
