Template Selector (7.x-1.1-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Field
te: ఖాళీ

en: Full
te: పూర్తి
