Template Selector (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Field
cs: Pole

en: Full
cs: Celé

en: Add field
cs: Přidat pole
