Template Selector (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Add field
jv: Tambah field
