Template Selector (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Field
lt: Laukelis

en: Full
lt: Pilnas

en: Add field
lt: Pridėti laukelį
