Template Selector (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Field
mn: Талбар
