Template Selector (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Field
oc: Camp

en: Full
oc: Complet

en: Add field
oc: Apondre un camp
