Template Selector (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Field
ro: Câmp

en: Full
ro: Complet

en: Add field
ro: Adaugă câmp
